English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

W związku z wejściem w życie  ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. 2020 r. poz. 695) oraz wprowadzeniem zmian w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, zmieniają się przepisy dotyczące przyznawania i ubiegania się o stypendium dla osób niepełnosprawnych:

W semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020, student, chcący złożyć wniosek o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych, składa dokumenty drogą mailową, wysyłając ze swojego indywidualnego uczelnianego konta pocztowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Doktorant wysyła skany wymaganych dokumentów na adres mailowy pracownika sekretariatu przyjmującego wnioski stypendialne.

Do wniosków o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych, złożonych w semestrze letnim nie mają zastosowania przepisy, dotyczące ograniczenia możliwości ubiegania się o stypendium dla osób niepełnosprawnych na studiach pierwszego stopnia, studiach drugiego stopnia i jednolitych studiach magisterskich, studentowi, którego łączny okres studiowania przekroczył 6 lat kalendarzowych, tj. 72 miesięcy.


Pliki do pobrania: