English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

Dyplomowanie: Informacje podstawowe

Termin składania prac dyplomowych

Zgodnie z Regulaminem studiów Politechniki Opolskiej, paragraf 31 ust. 1, student, który nie złoży pracy dyplomowej w terminie do końca sesji egzaminacyjnej tj. do dnia 05.07.2020r., zostaje skreślony z listy studentów.

Na wniosek studenta, pozytywnie zaopiniowany przez promotora pracy dyplomowej, dziekan może przedłużyć termin jej złożenia.

Składanie dokumentów

Dnia 28.04.2020 weszło w życie zarządzenie Rektora Politechniki Opolskiej "W sprawie zasad przeprowadzania egzaminów dyplomowych z wykorzystaniem technologii informatycznych" treść zarządzenia wraz z załącznikami dostępna jest: https://bip.po.opole.pl/... 

Przypominamy, że wszystkie druki, które należy przesłać, zgodnie z powyższym zarządzeniem, na adres mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przed wyznaczonym terminem obrony, dostępne są w sekcji Podania, wnioski, oświadczenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

System Zapewnienia Jakości Kształcenia: Ankiety absolwenta

W związku z funkcjonowaniem Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia w Politechnice Opolskiej prosimy o uzupełnienie ankiety absolwenta.

Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie przez Państwa przyczyni się do poprawy programów kształcenia i warunków studiowania

Pobierz druk ankiety...