Strona główna

Wydział Inżynierii Systemów Technicznych

Informacja dla prowadzących zajęcia

Informacje na temat zajęć odwołanych/przeniesionych/odrabianych oraz konsultacji należy zgłaszać za pomocą formularza elektronicznego na stronie Intranetowej Politechniki Opolskiej.

W przypadku doktorantów (tylko zgłoszenia wysyłane z adresów w domenie doktorant.po.edu.pl) nie mających dostępu do Intranetu komunikaty należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wysyłając informacje proszę korzystać z uczelnianego adresu email (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysyłane z innych adresów nie będą umieszczane na stronie.
W treści lub temacie wiadomości powinna znajdować się informacja studentów jakiego wydziału dotyczy komunikat.

Mgr inż. Ewa Polańczyk

Mgr inż. Ewa Polańczyk informuje studentów II roku SB, że zajęcia z przedmiotu ,,Biochemia ogólna" w dniu 13.03.2018 roku (wtorek) zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego. Zajęcia zostaną odrobione w innym terminie uprzednio ustalonym ze studentami.

Dr inż. Dominika Matuszek

Dr inż. Dominika Matuszek informuje, że zajęcia w dniu 12.12.2017 r. zostają odwołane z powodu choroby prowadzącego.

Dr inż. Dominika Matuszek

Dr inż. Dominika Matuszek informuje, że zajęcia ze studentami kierunku Systemy Biotechniczne w dniu 28.11.2017 r. zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w terminie ustalonym ze studentami.

Prof. dr hab. Zygfryd Smolka

Prof. dr hab. Zygfryd Smolka informuje, że zajęcia wykładowe z przedmiotu ,,Człowiek w procesie zarządzania" w dniu 15 marca 2017r. (środa) odbędą się w godz. 8:20-10:00.