English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

Ogłoszenie dla mieszkańców domów studenta PO

W związku z komunikatem Rektora PO z dnia 09.10.2020 r. dotyczącym prowadzenia zajęć dydaktycznych w formie zdalnej do dnia 31.10.2020 r.,
z możliwością wydłużenia tego okresu informujemy, że mieszkańcy domów studenta, którzy chcą na ten czas wykwaterować się z akademika muszą
dopełnić następujące formalności w administracji domu studenta:

  1. zawiadomić o wykwaterowaniu kierownika akademika oraz poinformować czy w pokoju pozostały rzeczy osobiste,
  2. zdać klucz od pokoju i kartę mieszkańca.

WAŻNE: Tylko spełnienie powyższych warunków skutkuje naliczeniem opłat w programie USOS z dniem wykwaterowania. Jeżeli mieszkaniec nie dopełni powyższych warunków opłata będzie naliczana według obowiązującego cennika.


Kwaterowanie studentów - rok akademicki 2020/2021

Zakwaterowanie w domach studenta odbywać się będzie w dniach: 24,25, 28,29,30 września oraz 1 października w godzinach 800 - 1400.

Inne termin lub godziny zakwaterowania należy uzgodnić mailowo z kierownikiem domu studenta.

Warunkiem zakwaterowania jest:

  1. wypełnienie formularza osobowego i akceptacja dokumentów kwaterunkowych online; szczegóły w załączonej instrukcji;
  2. przedłożenie w biurze administracji legitymacji studenckiej lub zaświadczenia o przyjęciu na studia oraz dokumentu tożsamości;
  3. dostarczenie w biurze administracji oświadczenia
  4. posiadanie jednego zdjęcia legitymacyjnego do wykonania karty mieszkańca.

Proszę pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa : założenie maseczki ochronnej przed wejściem do budynku, dezynfekcja rąk, zachowanie zalecanego dystansu, własny długopis!

Zgodnie z Regulaminem zakwaterowania w domach Uczelni studenci, którzy do dnia 1 października nie zgłoszą się i nie uzgodnią innych warunków zakwaterowania, tracą miejsce przyznane w domu studenta.

Przed zakwaterowaniem student zobowiązany jest do wpłaty kaucji ( Regulamin Domu Studenta Politechniki Opolskiej, rozdział IV punkt 1) w wysokości jednomiesięcznej opłaty za zajmowane miejsce na poniższy numer konta:

Bank PKO SA Oddział w Opolu
65 1240 3103 1111 0010 4109 4447
Tytuł przelewu : imię, nazwisko, nazwa akademika , numer legitymacji studenckiej


Protokół Komisji Kwaterunkowej

Publikujemy protokół Komisji Kwaterunkowej, która przyznała miejsca i pokoje samodzielne studentom I roku studiów.


Komunikat Rektora PO w sprawie zakwaterowania

Obowiązujący komunikat Rektora PO w sprawie zakwaterowania studentów, doktorantów PO i innych osób w Domach Studenta Politechniki Opolskiej:


Miejsca w domach studenta w roku akademickim 2020/2021

Lista przyznanych miejsc i pokoi w domach studenta Politechniki Opolskiej w roku akademickim 2020/2021 dla studentów powyżej I roku studiów, zgodnie z protokołem Komisji Kwaterunkowej z dnia 25 czerwca 2020 r. :

Lista studentów, którzy zachowali miejsca i pokoje samodzielne w domach studenta Politechniki Opolskiej w roku akademickim 2020/2021:

Studenci I roku studiów, którzy chcą zamieszkać w akademikach składają wnioski o przyznanie miejsca w domach studenta na rok akademicki 2020/2021do Komisji Kwaterunkowej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Do wniosku (załącznik nr 1 do Regulaminu) wszyscy starający się obowiązkowo muszą dołączyć:

Lista studentów I roku studiów przyjętych do domów studenta opublikowana zostanie na stronie internetowej Osiedla Akademickiego do dnia 16 września 2020 r.

Regulamin przyznawania miejsc znajduje się na stronie internetowej Osiedla Akademickiego Politechniki Opolskiej – zakładka informacje ogólne.