English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

Drodzy Studenci ostatnich semestrów studiów stacjonarnych. Zajęcia z przedmiotu: „Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – wykłady otwarte prowadzone przez praktyków” rozpoczynamy 3 kwietnia, a kończymy 15 maja 2019 r. W każdą środę, podczas trzech wykładów poznacie firmy i instytucje zainteresowane współpracą z Wami, działające w branżach pokrewnych do Waszych kierunków.

Bardzo często są to pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem Was jeszcze przed obroną, oferujący elastyczne warunki dopasowane do Waszego studenckiego grafiku. Nie trakcie okazji poznania tych, u których w przyszłości będziecie starać się o zatrudnienie! Opowiedzenie o wykładzie, w których uczestniczyliście podczas studiów to często świetny początek rozmowy o pracę, a wzmianka o wykładzie nie jeden raz przełamała lody podczas stresującego procesu rekrutacyjnego.     

Na wszystkie wykłady obowiązują wcześniejsze zapisy, które uruchomimy 15 marca. Formularze zgłoszeniowe będą zamieszczone 15 marca na stronie:  abk.po.edu.pl / zakładka Akademia. Tam też znajdziecie więcej informacji nt. Akademii.  

Wszystkie pytania dotyczące Akademii możecie kierować na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..