English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu realizacji 2 edycji projektu stażowego pt. "INFORMATYCY NA STAŻ - wysokiej jakości program stażowy dla Informatyków II" kierowanego do studentów III roku na kierunku Informatyka (studia stacjonarne I stopnia).

Projekt jest efektem rozstrzygnięcia konkursu organizowanego przez NCBiR pt. "Studiujesz? Praktykuj!" w ramach Działania 3.1 "Kompetencje w szkolnictwie wyższym" w Osi III PO WER (https://www.power.gov.pl/), finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem zamierzonego projektu będzie organizacja sześciomiesięcznych staży zawodowych dla 47 studentów Informatyki I stopnia studiów stacjonarnych w roku akademickim 2017/2018 (I tura) oraz dla 43 studentów Informatyki I stopnia studiów stacjonarnych w roku akademickim 2018/2019 (II tura).

Czas trwania projektu obejmuje okres od 01.05.2018 do 30.04.2020 r.

Natomiast same staże rozpoczną się w sierpniu 2018 r (I tura) i w sierpniu 2019 r. (II tura) i potrwają nieprzerwanie przez pół roku z miesięcznym zaangażowaniem stażysty wynoszącym 90 godz. w każdym miesiącu.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Koordynatorów: II Kampus Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, budynek nr 7 , pokój 9 i 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja rozpoczęta - serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie firmy i studentów!