Strona główna

Plakat Wampiriada

Wampiriada, jedna z naszych „flagowych” akcji, zaczyna się już jutro. Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Część z nich możecie już znać, bowiem powtarzamy je co edycję. Należą do nich konkursy takie jak „jaka to melodia”, picie oranżady na czas, szukanie strzykawek po całym „Łączniku”, losowanie spośród krwiodawców nabywcy nagrody głównej – w tej edycji jest to tablet, a od ostatnich edycji macie także okazję postrzelać z prawdziwej broni, przejść kurs udzielania pierwszej pomocy, a także zakosztować w przysmakach prosto z karczmy „Bida”! Nie myślcie jednak, że na tym poprzestajemy! Pomysły nam się nie kończą, dlatego po raz kolejny czekają na Was nowości – symulator zderzeń, symulator dachowania, waga analizująca skład ciała oraz – dla posiadaczy prawa jazdy – „Rajd o kropelce”, czyli konkurs na jazdę z jak najniższym spalaniem z atrakcyjną nagrodą!

Jak sami widzicie – podczas naszej Wampiriady można nie „tylko” zostać bohaterem i uratować komuś życie, ale także świetnie się bawić i korzystać z atrakcji, do których na co dzień nie mamy dostępu. Dlatego tym bardziej wszystkich zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu!

Zapraszamy studentów oraz pracowników Uczelni, którzy podczas tej edycji za okazaniem legitymacji pracowniczej będą mogli oddać krew poza kolejnością. 😉