Strona główna

ifm ecolink w Opolu projektuje i wytwarza okablowanie ze zgodnymi z Normą EN 61076 złączami przemysłowymi M8 i M12, stosowanymi w branży spożywczej, przemysłowej oraz w atmosferach eksplozyjnych, spełniając wymagania ATEX.

W 2013 r. ifm otrzymał Certyfikat ISO 9001 i 14001 w Obszarze Produkcji oraz Badań i Rozwoju okablowania i złączy elektrycznych.

Przyłącz się do ifm, a przekonasz się, że stałeś się członkiem wyjątkowego zespołu. ifm to grupa utalentowanych osób zjednoczonych w dążeniu do wspólnego celu. Ten cel, to prostu być numerem 1, być najlepszym.

ifm sp. z o.o. jest spółką-córką istniejącej na rynku od ponad 40 lat niemieckiej firmy ifm z siedzibą w Essen, jednego z największych na świecie producentów elementów układów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w różnego rodzaju czujnikach, sieciach przemysłowych i systemach sterowania. Nasza firma istnieje jednak po to, aby pomóc naszym klientom, zlokalizowanym w Polsce, konkurować na swoich globalnych rynkach.

Czym jest zespół ifm?

To wspólnota celów i pozytywne podejście, do każdego zadania, którego się podejmujemy.

 Obecnie do fabryki w Opolu poszukujemy:

INŻYNIERA JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki jakości firmy,
  • nadzór nad jakością wyrobów i materiałów linii produkcyjnej,
  • przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2),
  • przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości,
  • tworzenie standardów jakości,
  • wspieranie analiz PFMEA,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki elektronika, elektrotechnika lub pokrewne, fizyka,
  • dobra praktyczna znajomość języka angielskiego  (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO,
  • znajomość zagadnień związanych z metrologią i statystyką,

Najlepszym oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy.

w terminie do 30.10.2014