Strona główna

Masz problemy z matematyką lub fizyką?

My Ci pomożemy!

Chcesz pokonać stres, zdobyć lub utrwalić wiedzę, zniwelować braki ze szkoły ponadgimnazjalnej,
zdecydowanie poprawić szanse na zdanie egzaminów z tych przedmiotów,
a w przyszłości również z wielu innych ? ­

Politechnika Opolska przygotowała dla Ciebie kursy z matematyki i fizyki.

Kursy są realizowane w czasie jednego roku akademickiego i zostały podzielone na oddzielnie płatne moduły, każdy po 10 godzin. Kurs z matematyki  obejmuje 50 godzin lekcyjnych (45 minutowych) i zawiera 5 modułów.  Kurs z fizyki  obejmuje 40  godzin i złożony jest z 4 modułów.

Koszt jednego 10 godzinnego modułu wynosi 60 złotych.

To ty wybierasz moduły, w których chcesz uczestniczyć !

Zajęcia prowadzone są w niewielkich, około 15 osobowych grupach.

PROGRAM KURSU Z MATEMATYKI - pobierz plik PDF

HARMONOGRAM KURSU Z MATEMATYKI - pobierz plik PDF

PROGRAM KURSU Z FIZYKI - pobierz plik PDF

HARMONOGRAM KURSU Z FIZYKI - pobierz plik PDF

Jeśli wybrałeś już moduł, w którym chcesz uczestniczyć, powinnaś/powinieneś wykonać następujące kroki:

1.    Zapoznaj się z REGULAMINEM KURSÓW .

2.    Wydrukuj UMOWĘ - KURS Z MATEMATYKI lub UMOWĘ - KURS Z FIZYKI   (lub 2 umowy w przypadku wyboru modułu z matematyki i modułu z fizyki),  wpisz do niej swoje dane i podpisz.  Przed pierwszym wybranym modułem zanieś osobiście umowę/wy (koniecznie z dowodem osobistym) do sekretariatu Katedry Matematyki i Zastosowań Informatyki, ul. Luboszycka 3, pokój 5, w terminie podanym w harmonogramie kursu. Na przykład, w przypadku wyboru modułów w pierwszym terminie zrób to w dniach od 1 do  23 października 2014 roku!

UMOWY TE PODPISUJE SIĘ TYLKO RAZ,  CZYLI PRZY WYBORZE KOLEJNYCH MODUŁÓW KURSOWYCH POWYŻSZE DWA KROKI TEJ PROCEDURY MOŻNA POMINĄĆ.

3.    Wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na wybrany moduł lub moduły (maksymalnie po jednym z matematyki i fizyki w danym terminie).

4.    Wpłać 60 złotych (lub 120 złotych w przypadku wyboru dwóch modułów) na konto Politechniki Opolskiej:

80 1240 1633 1111 0000 2651 2646

Bank PEKAO S.A. I Oddział w Opolu , ul. Osmańczyka 15, 45-027 Opole

UWAGA: wypełniając druk opłaty kursowej, w rubryce "Tytułem" wpisz dane według wzoru:
Opłata za kurs z matematyki/fizyki, symbol modułu, uczestnik: Imię i Nazwisko
np. Opłata za kurs z matematyki, moduł M1, uczestnik: Jan Kowalski

5.    Dostarcz (niekoniecznie osobiście) formularz i dowód wniesienia opłaty do ww. sekretariatu w terminie zapisanym w harmonogramie wybranego kursu. Na przykład, w przypadku wyboru modułu z matematyki w pierwszym terminie zrób to w dniach od 20 do  27 października 2014 roku, a w przypadku wyboru modułu z fizyki w dniach od 17 do 24 października.

6.    Przed rozpoczęciem modułu sprawdź na stronie internetowej, do której grupy kursowej zostałaś/-eś przydzielony i gdzie będą odbywały się zajęcia.

Dany moduł kursu może nie być zrealizowany w przypadku niewystarczającej liczby uczestników. Jeśli przekroczone zostaną możliwości kadrowe i lokalowe organizatora kursu, liczba grup danego modułu może zostać ograniczona. O tym, kto zostanie wówczas przyjęty  zdecyduje kolejność zgłoszeń na dany moduł.

W przypadku, gdy uczestnik wniósł opłatę za dany moduł i nie może w nim uczestniczyć z powyższych przyczyn, kierownik kursu zaproponuje mu uczestnictwo w innym module lub zwrot wniesionej opłaty.

 

Dane kontaktowe:

Sekretariat Katedry Matematyki i Zastosowań Informatyki / Sekretariat kursów:
Maria Ginter, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 77 449 8721.
ul. Luboszycka 3, pokój 5, 45-036 Opole 

Kierownik kursów:
dr Anna Chwastyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Luboszycka 3, pokój 3, 45-036 Opole