Strona główna

Konkursy

XIII Konferencja Kół Naukowych w Siedlcach

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza do udziału w XIII Konferencji Studenckich Kół Naukowych nt. "Nauka młodych z wyzwania cywilizacji", która odbędzie się w dniach 08-09 września 2014r. w Siedlcach.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

--------------------------------------------------------------------------------

V Jubileuszowa Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych „Wyzwania XXI wieku – Człowiek, kultura, nauka, postęp”

pwsz tarnobrzeg logo

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu organizuje w dniu 10 kwietnia 2014 roku V Jubileuszową Ogólnopolską Sesję Kół Naukowych „Wyzwania XXI wieku – Człowiek, kultura, nauka, postęp”.

Jest to cykliczne przedsięwzięcie, którego celem jest upowszechnianie wartości poznawczych, propagowanie aktywnych i twórczych postaw studentów oraz tworzenie klimatu akademickiej dyskusji naukowej. Człowiek, kultura, nauka, postęp to kluczowe tematy, wokół których koncentrować się będą wystąpienia uczestników sesji, podczas wymiany doświadczeń na naukowej niwie. Poszukiwania te pozwalają także na zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń oraz pogłębiają współpracę pomiędzy organizacjami studenckimi Naszego Kraju.

Serdecznie zapraszam do udziału w V Jubileuszowej Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych „Wyzwania XXI wieku – Człowiek, kultura, nauka, postęp”, która propaguje rozwój studenckiego życia naukowego.

dokumenty do pobrania:

NAGRODA FUNDACJI "MŁODZIEŻ BUDUJE EUROPĘ"

stiftung-prof-lenz lgo

W przyszłym roku zostanie przyznana po raz drugi nagroda fundacji "Młodzież buduje Europę" dotowana sumą 10000 euro.

Szczegóły dostępne sa pod adresem www.stiftung-prof-lenz.de