Strona główna

Podział na grupy - studia niestacjonarne

Zasady przydziału do grup dla Wydziału Budownictwa i Architektury:

  1. Przy podziale na grupy obowiązuje zasada podziału wg alfabetu.
  2. Wszelkie zmiany grup przez poszczególnych studentów odbywać się będą wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody dziekana.
  3. Po opublikowaniu planów zajęć w Internecie (nie później niż tydzień przed rozpoczęciem zajęć) zmiana grupy możliwa będzie w sytuacjach losowych na podstawie wniosku osoby zainteresowanej, zawierającego dokumenty potwierdzające przyczynę, złożonego na Wydziale Budownictwa w  Biurze COS, najpóźniej do 17.10.2015r.

Zasady przydziału do grup dla pozostałych wydziałów:

  1. Przy podziale na grupy obowiązuje zasada podziału wg alfabetu.
  2. Po opublikowaniu planów zajęć w Internecie (nie później niż tydzień przed rozpoczęciem zajęć) zmiana grupy możliwa będzie w następującej sytuacji:
  3. zamiana "jeden za jeden" - poprzez zgłoszenie staroście roku, najpóźniej do 2 pażdziernika 2015r.;

 

Wydział Budownictwa i Architektury:

  • budownictwo 1 st. (sem. 1), (sem. 3), (sem. 5), (sem. 7)
  • budownictwo 2 st. (sem. 1)
    • konstrukcje budowlane i inżynierskie (sem. 3)
    • inżynieria mostowo-drogowa (sem. 3)

Wydział Ekonomii i Zarządzania:

  • ekonomia 1 st. (sem. 4)
  • ekonomia 2 st.
    • ekonomia menedżerska (sem. 2)
  • zarządzanie 1 st. (sem. 2)
  • zarządzanie 2 st.
    • logistyka managerska (sem. 4)
    • zarządzanie kapitałem ludzkim (sem. 4)

Wydział Elektrotechniki Automatyki i Informatyki:

  • automatyka i robotyka 1 st. (sem. 1), (sem. 3), (sem. 5), (sem. 7)
  • automatyka i robotyka 2 st. 
    • systemy sterowania w automatyce i robotyce (sem. 1), (sem. 3)
  • elektrotechnika 1 st. (sem. 1), (sem. 3), (sem. 5), (sem. 7)
  • elektrotechnika 2 st. (sem. 1)
    • elektroenergetyka przemysłowa (sem. 3)
  • informatyka 1 st. (sem. 1), (sem. 3), (sem. 5), (sem. 7)
  • informatyka 2 st. (sem. 1)
    • informatyka stosowana (sem. 3)
    • sieci komputerowe i systemy baz danych (sem. 3)

Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki:

Wydział Mechaniczny:

  • inżynieria środowiska 2 st.
    • gospodarka ściekami i odpadami (sem. 1), (sem. 3)
  • mechanika i budowa maszyn 1 st. (sem. 1), (sem. 3), (sem. 5), (sem. 7)
  • mechanika i budowa maszyn 2 st. (sem. 1)
    • komputerowe wspomaganie inżynierii wytwarzania i jakości (sem. 3)
    • maszyny i urządzenia przemysłowe (sem. 3)
  • mechatronika 1 st. (sem. 7)
  • energetyka 1 st. (sem. 3)

Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii:

  • fizjoterapia 1 st. (sem. 2), (sem. 4), (sem. 6)
  • fizjoterapia 2 st. (sem. 2), (sem. 4)
  • turystyka i rekreacja 2 st. (sem. 4)
  • wychowanie fizyczne 1 st. (sem. 2), (sem. 4), (sem. 6)
  • wychowanie fizyczne 2 st. (sem. 2), (sem. 4)